O Nas, czyli wszystko co powinieneś o nas wiedzieć, ale wstydzisz się zapytać…

Motocyklowe Karkonosze powstały jesienią 2016r, kiedy w głowie Jacka Bartkowiaka zaświtała myśl „a może by tak założyć grupę zrzeszającą motocyklistów naszego regionu?” Wkrótce dołączyli do Niego: Arkadiusz Biegalski oraz Jarosław Przybylski. To właśnie w ich głowach zaświtała myśl „wszystkie większe miasta mają MotoMikołajki a Jelenia Góra jeszcze nie? Przecież nie jesteśmy gorsi!” Odpowiedź chyba znacie – od MotoMikołajek w 2016r minęło już parę lat. Każde przedsięwzięcie to ciężka praca wielu wspaniałych ludzi. Nasza społeczność dynamicznie rozwija się na Facebook`u. Jest nas coraz więcej, dołączają do nas ludzie o świetnych pomysłach, wielkim zapale i jeszcze większym sercu. Dzięki naszym akcjom charytatywnym jesteśmy coraz bardziej widoczni na mapie społeczności jeleniogórskich. Patrząc z perspektywy czasu, każda wspólna akcja, każde osiągnięcie dodaje nam siły i wiarę na każdy kolejny dzień i każdą nową akcję, bo razem jesteśmy silni.

Nasze zasady na Facebook-u

1

Zakaz promocji / spamu
Daj grupie więcej, niż chcesz od niej uzyskać. Autopromocja, spam i nieistotne linki są niedozwolone.
 

2

Szanuj prywatność innych osób
Członkostwo w tej grupie wymaga wzajemnego zaufania , wsparcia i pomocy. Treści tu zawartych nie udostępniamy na zewnątrz bez zgody autora lub administratora.
 

3

Wolność słowa a odpowiedzialność.
Każdy z członków ma prawo się wypowiadać, ale nie ma prawa obrażać innych.
 

4

Grupa powstała by wspólnie realizować pasję.
Nikt tu nie zmusza Cię do członkostwa.
 

5

Pomóc w grupie.
Za najwyższy cel w grupie stawiamy wzajemną pomoc.
 

6

Wizerunek członka Motocyklowych Karkonoszy
Członkowie MK, zobowiazują się nie narażać grupy na utratę dobrego wizerunku i zaufania.
 

7

Używanie symboli i logo oraz reprezentowanie MK
Każdy z członków grupy może nosić oznaczenia, ale aby występować jako oficjalny reprezentant MK musi otrzymać zgodę administratora, (do czasu ustalenia odrębnych przepisów)
Close Menu