MotoMikołaj w Domu Dziecka Dąbrówka 2019

Jak co roku do super dzieciaków z domu Dziecka Dąbrówka przyjechali MotoMikołaje.

MotoMikołaj 2019

MotoMikołaj 2019

Za nami kolejna edycja MotoMikołajek w Jeleniej Górze. Grupa Motocyklowe Karkonosze wraz z partnerami, zapewniła małym i dużym wiele atrakcji na Placu Ratuszowym. Nie zapomnieli też o dzieciach z domów dziecka czy jeleniogórskiego szpitala.

Zakończenie Lata 2019

Zakończenie Lata 2019

W tym roku po raz pierwszy została zorganizowana impreza – Zakończenie Lata. Impreza u wspaniałych gospodarzy Klaudi i Andrzeja. Impreza przerosła chyba oczekiwania wszystkich- atmosfera, muzyka, jedzenie – nie do opisania. Namiastkę klimatu można zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy

11 Listopada 2019

Ochody 101-szej Rocznicy Dnia Niepodległości

Polish Bike Week 2019

Polish Bike Week 2019

Tradycyjnie grupa Motocyklowe Karkonosze pojechała na Polish Bike Week 2019 do Karpacza. Zabawa była super, pogoda udana. Dla wszystkich bawiących się w Karpaczu LWG.

Czerwony Rak- Zlot 2019

Jak zawsze w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce oraz pysznym jedzonku bawimy się w Czerwonym Raku podczas Zlotu organizowanym przez Lopolis Bikers w Lwówku Śląskim/Rakowice.

Moto Dzień Dziecka 2019 - 1 czerwca

Moto Dzień Dziecka w 2019 roku Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze

Odwiedziny na festynie Domu Dziecka w Agroland

Tak się bawi, Tak się bawi Nadzieja😁😁😁😁. Dzień Dziecka wprawdzie jutro u nas już dzisiaj obchodziliśmy to cudowne święto.

Pierwsze ognisko w 2019r.

A więc… Pierwsze wspólne ognisko za nami. Połączone z wieloma atrakcjami a mianowicie, wspólna wycieczka na zamek, ognisko z pysznymi kiełbaskami i grochówką, wycieczka na WrakRace na ul. Wiejskiej w Jelniej Górze oraz pyszna kawa w Harper Cieplice.

Moto Dzień Dziecka 2018

2 Moto Dzień Dziecka organizowany na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze

11 listopad 2018

Święto Niepodległości na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze obchodzone przez Motocyklowe Karkonosze.

Close Menu