Ponownie spotykamy się z dziećmi na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze

Kolejna edycja “Moto Mikołajek” przed nami!

 Z niecierpliwością oczekiwaliśmy następnego spotkania z dziećmi i oto, wielkimi krokami zbliża się ten dzień. 

Już 8 grudnia 2019 miedzy godziną 12-tą a 14-tą będziemy dla wszystkich dzieci obecni na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Dzięki wsparciu i pomocy jeleniogórskiego Ratusza organizowany przez Motocyklowe Karkonosze

Moto Mikołaj wpisał się już w kalendarz jeleniogórskich imprez dla dzieci. Wydarzenie to zostało bardzo ciepło przyjęte przez mieszkańców miasta i cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W związku z tym również w tym roku zagościmy wraz z naszymi motocyklami na jeleniogórskim Placu Ratuszowym starając się umilić czas wszystkim dzieciom.

Tegoroczna impreza będzie obfitować w wiele atrakcji. Poza możliwością zrobienia zdjęcia z Mikołajem oraz przejażdżki motocyklem, poczęstujemy najmłodszych watą cukrową i popcornem. Każdy z obecnych Mikołajów również przygotuje dla dzieci słodką niespodziankę.

Dzięki wspierającej nas od lat firmie Divemed, dzieci będą mogły zobaczyć wnętrze karetki oraz pokaz ratownictwa medycznego. Swój udział zapowiedzieli również strażacy z OSP Jeżów Sudecki, którzy udostępnią swój wóz strażacki oraz chętnie odpowiedzą dzieciom na pytania dotyczące ich pracy. Kolejną atrakcją tego wydarzenia będzie obecność naszych kolegów z grupy Jeleniogórskie Klasyki. Będą oni prezentować odrestaurowane przez nich zabytkowe samochody oraz motocykle.

     Zapraszamy wszystkie dzieci! Gwarantujemy miłą zabawę oraz wiele uśmiechu, radości i ciepła.

Close Menu