Moto Dzień Dziecka 2021

MotoDzieńDziecka 2021 30 maja spotkaliśmy się na Górze Szybowcowej by widowiskowym szykiem ruszyć w kierunku Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, gdzie czekały na nas dzieci, ich rodzice oraz Prezydent Miasta. Okazja była wyjątkowa – kolejny MotoDzieńDziecka.

Pomoc Medykom z regionu.

Stowarzyszenie Motocyklowe Karkonosze po raz drugi obdarowało potrzebujących środkami dezynfekującymi. Niezbędne produkty trafiły m.in. do domu dziecka i Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze. Wśród prezentów znalazły się płyny do dezynfekcji, maseczki, czy rękawiczki!

Moto Mikołajki 2019

W tym roku po raz kolejny spotkamy się z Wami na Placu Ratuszowym w dniu 08.12.o godzinie 12:00. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Na wielu babka wróżyła, czyli MotoAndrzejki

W sobotni wieczór 23 listopada spotkaliśmy się w świetlicy wiejskiej w Czernicy na wspólnej zabawie andrzejkowej. Frekwencja, jak zwykle nie zawiodła.

11 Listopad 2019

Motocyklowe Karkonosze po raz kolejny uczesniczą w obchodach 11 Listopada

Motocykle (Jano)wiankiem się toczą

W połowie czerwca gościnnie uczestniczyliśmy w święcie gminy Janowice Wielkie pn. Janowianki, organizowanym przez tamtejszy Urząd Gminy. Była to dziewiąta edycja imprezy i jak sama nazwa wskazuje motywem przewodnim był wianek.

Gazem na pomoc Kacperkowi

Pod koniec września wybraliśmy się na wycieczkę do Zgorzelca. Aura była sprzyjająca, widoki mijane po drodze przyjemne, towarzystwo przednie, cel szczytny – uczestnictwo w festynie na rzecz małego Kacperka zmagającego się z chorobą.

Close Menu